Eslem Akar Yeni Diziye Başladı

eslem-akar-yeni-diziye-basladi

Eslem Akar yeni diziye başladı. Avlu adlı dizi için 800 genç kız arasından seçilen genç yetenek, dizide dikkat çekmeyi başardı. Avlu’da rol gereği ölen ve rolü biten genç oyuncu, uzun süre proje beklemek zorunda kalmadı. Avlu dizisiyle beğeni kazanan Eslem Akar kimdir?  Eslem Akar hangi diziyle ekran yolculuğuna devam edecek?

Eslem Akar Kimdir?

Eslem Akar, 1998 İstanbul doğumludur. TRT 1 ekranında yayınlanan ” Sen de Gitme” adlı dizide rol alan genç oyuncu Avlu adlı diziyle dikkat çekmeyi başardı. Demet Evgar’ın kızı Ecem karakterini canlandıran güzel oyuncu, dizide rol gereği öldü. Yapımcılar genç oyuncuya çeşitli teklifler götürdüler, fakat Eslem Akar fazla düşünmedi. Yeni bir projeye başlamak için fazla beklemesi de gerekmedi. Avlu’da ölen Eslem, çok kısa bir süre içinde yeni bir dizide hayata dönecek!eslem-akar-yeni-diziye-basladi

Eslem Akar Yeni Diziye Başladı

Eslem Akar’ın yeni kanalı Fox TV olurken, yeni dizisi ise bir gençlik dizisi oldu. Mayıs sonunda çekimlerine başlanacak olan “4N1K” isimli dizinin kadrosuna dahil olan Eslem Akar, Yelda karakterini canlandıracak.

İlgili Makale  İşsizler İçin İş Bulma Teknikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.