26 Mart Pazartesi Hangi Dizi Birinci Oldu?

26 Mart Pazartesi Hangi Dizi Birinci Oldu?

27 Mart 2018 0 Yazar: admin

26 Mart Pazartesi hangi dizi birinci oldu? Pazartesi akşamları, Söz, Çukur, Yasak Elma gibi diziler arasında kıyasıya bir yarış yaşanıyor. 26 Mart pazartesi akşamı hangi dizi birinci oldu? Televizyon izleyicileri izledikleri dizilerin başkaları tarafından ne kadar izlendiğini de merak ediyor. Bu sebeple ertesi gün yayınlanan rating sonuçları zirvede yer alan yapımların merak edilmesine sebep oluyor.

26 Mart Pazartesi Hangi Dizi Birinci Oldu?

Pazartesi akşamı yaşanan rekabete dahil olan ve geride kalmamak adına konunun hızla çözüldüğüne şahit olduğumuz Yasak Elma dizisi TOTAL’de 5. olurken AB ve ABC1 gruplarında 6. olabildi.

Yarışmacıların çamurlarda yuvarlanıp, açlıkla sınav verdiği, n’olur yemek verin diyerek yalvarıp arada bolca kavga ettikleri yarışma programı, 26 Mart Pazartesi TOTAL’de 3. oldu.

Özel Kuvvet Timi’nin mücadelesini ve arkadaşlıklarını konu alan Söz dizisi de iddialı yapımlardan biri. Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Görkem Sevindik, Meriç Ural’ın başrolü paylaştığı dizi, TOTAL’de ve ABC1 grubunda ikinci, AB grubunda da 4.olmayı başardı.

26 Mart Pazartesi birinciliğe ulaşan dizi ise; Çukur oluyordu. Televizyon izleyicileri Çukur dizisini o kadar sevmiş ki, dizinin özeti bile ilk beş içinde ter bulmayı başarıyordu…

 

İlgili Makale  Breaking Bad Konusu Nedir?