Alperen Duymaz Çukura Düştü

Bodrum Masalı adlı pek de uzun ömürlü olamayan dizide rol alan genç oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Alperen Duymaz Çukur dizisinde buluştu.Bodrum Masalı adlı dizi aile sorunlarını, ele alan bir dizi olarak yola başlamış, sonra gençlik dizisine, ara ara komediye sapmış senaryo açmazlarıyla boğuşurken de ekranlara veda etmişti. Dizide rol alan Alperen Duymaz ise diğer pek çok oyuncu gibi eline silah almanın tadına vardı.

Alperen Duymaz Çukura Düştü

Ağzına Kürdan Eline Silah!

Dizlerde abartılı karakterlere bir yenisi daha eklendi. Alperen Duymaz, Çukur dizinde ağzına kürdan, eline silah alarak, abartılı tavırlar sergileyen bir komiser olmayı başardı. 26 yaşındaki oyuncunun kariyerinde yükselme şimdi başlayacaktır! Artık onunda bir silahı ve saçma diyalogları var.

Silah Tutan Karakter Seviliyor

Çukur adlı dizide yer almaya başlayan genç oyuncu bu abartılı karakteri, şiddetle süslemeyi başardığı ölçüde kariyerinde tırmanışa geçmesi kaçınılmaz.

Aynı dizde rol alan Ercan Kesal, oynadığı karakterin sevilmesine şaşırdığını açıklamıştı.Benzer bir şaşkınlığı Alperen Duymaz’da yaşayacak mı?

İlgili Makale  Japonya’da Terk Edilmiş Gizli Aşk Oteli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.