Ayrıldıktan Sonra Dost Kalan Ünlüler

Ayrıldıktan Sonra Dost Kalan Ünlüler

25 Ocak 2022 2 Yazar: admin

Ayrıldıktan sonra dost kalan ünlüler, belki ayrılığın da sevdaya dair olduğunu ispatlıyorlar. Belki de yalnızca çocukları için dost kalmaları gerektiğini düşünüyorlar. Sebep ne olursa olsun, onların, boşandıktan sonra dost kalmaları, kendilerini takip eden kişilere olumlu yansıyor.

Evliliğe ömür boyu sürmesi temennisiyle başlanır. Ancak, birçok evlilik, sonsuza kadar sürmez. Çiftler, aynı ev içinde yabancı olarak yaşar ya da buna tahammül edemez ve boşanırlar. Evlilikleriyle ilgi çeken, dünyaca ünlü çiftler, boşandıklarında ise dost kalmayı başardılar. Tüm evlilikler gibi, tüm boşanmalar da sorunsuz değil ama bu 15 ünlü  çift, boşandıktan sonra dost kalmayı başardılar ve bu bakımdan insanlara ilham oldular.

 

1. Channing Tatum ve Jenna Dewan

ayrildiktan-sonra-dost-kalan-unluler

Oyuncu çiftin 10 yıllık evlilikleri 2019’da bitti. Boşanma süreci zor oldu fakat çift, arkadaş olarak iyi anlaşıyor. Tabii, bunda ortak çocukları olmasının da payı var.

2. Orlando Bloom ve Miranda Kerr

ayrildiktan-sonra-dost-kalan-unluler

Aktör Bloom ve Miranda Kerr 2010 yılında evlendi ve 3 yıl sonra boşandılar. Eski evli çift hala sık sık beraber vakit geçiriyor.

 

İlgili Makale  Film Setinde Başlayan Aşklar

 

3. Demi Moore ve Bruce Willis

ayrildiktan-sonra-dost-kalan-unluler

 

Hollywood’un ele avuca sığmaz aktörü Wills ve en az onun kadar sıra dışı oyuncu Demi Moore’un evliliği tüm tahminleri boşa çıkarttı. Onlar, beklentilerin aksine, 10 yıldan fazla evli kaldılar. Boşandıktan sonra ise dost kalmayı başardılar, çocukları için bir araya geliyorlar. Hatta, Wilss ve Moore, karantina günlerinde çocuklarıyla aynı evde kalmayı tercih ettiler.

4. Madonna ve Sean Penn

Onlar, 1985 ile 1989 arasında evli kaldılar ama hala iyi ilişkiler içindeler. Röportajlarında, birbirlerinden övgüyle bahsediyorlar ve birbirlerinin kariyer başarılarından memnun olduklarını dile getiriyorlar.

5. Angelina Jolie ve Billy Bob Thornton

Ünlü oyuncu, Jolie ve Billy 2000’de evlendi. Çift, 2003 yılında ayrıldı. Ayrılıklarının üzerinden uzun zaman geçmesine karşın, onlar sıklıkla konuşuyorlar.

Boşandıktan Sonra Dost Kalan 15 Ünlü Çift

 

6. Jennifer Lopez ve Marc Anthony

ayrildiktan-sonra-dost-kalan-unluler

Latin müzisyenler, 2004 ile 2014 arasında evli kaldılar. Lopez, bir röportajında evlilikleri sırasında pek mutlu olmadığını açıkladı. Ancak, Lopez, ayrıldıktan sonra, çok iyi ebeveyn ve arkadaş olduklarını belirtmeyi ihmal etmedi.

 

7. Reese Witherspoon ve Ryan Phillippe

Onlar, 1999 – 2008 arasında evli kaldılar. İlişkilerinde çok fazla iniş çıkış oldu ama çocukları için iyi dost olmayı başardılar.

8. Gwyneth Paltrow ve Chris Martin

ayrildiktan-sonra-dost-kalan-unluler

Demir Adam serisinde Pepper Potts rolüyle dikkat çeken Paltrow ile Martin 2016’da boşandılar. Çift, 13 yıl evli kaldıktan sonra, dostça ayrıldılar ve çocuklarına birlikte bakıyorlar.

9. Ben Affleck ve Jennifer Garner

Garner, ” Bütün çocuklar, saygılı ilişkilere tanık olmayı hak ediyorlar” diyor. Affleck ve Garner, boşandıktan sonra, çocukları için dost kalmayı başardılar. Yani, tam da Jennifer’ın istediği gibi.

 

10. Lenny Kravitz and Lisa Bonet

Lisa ile Lenny 6 yıl evli kaldıktan sonra, 1993’de boşandılar. Onlar, bugün iyi dost olarak devam ediyorlar.

 

 

11. Alicia Silverstone ve Christopher Jarecki

Çift, 13 yıllık evliliğin ardından 2018’de ayrıldılar. Alicia, eski eşiyle iyi anlaştıklarını ve çocuklarına iyi ebeveyn olduklarını söylüyor.

 

12. Anna Faris ve Chris Pratt

Chris ile Anna 2018’de boşanmadan önce 9 yıl evli kaldılar. Anna, boşandıklarında bir mesaj paylaştı.
“Birbirimizi hala seviyoruz, birlikte geçirdiğimiz zamanı önemsiyoruz ve birbirimize her zaman saygı göstereceğiz”.

 

13. Hilary Duff ve Mike Comrie

ABD’li yıldız Hillary ile Kanadalı buz hokeyi oyuncusu Comrie, 6 yıllık evliliklerini 2016’da noktaladılar. Onlar ayrıldılar ama hala yakın arkadaşlıkları devam ediyor.

 

 

14. Mariah Carey ve Nick Cannon

Ünlü şarkıcı Carey ile oyuncu Cannon 8 yıl evli kaldılar ve 2016’da ayrıldılar. Onlar da çocuklarını ön planda tutarak, birbirilerine saygılarını yitirmediler.

İlgili Makale  En Çok Kazanan Hollywood Yıldızları

15. Courteney Cox ve David Arquette

 

Cox, eski eşi için en iyi arkadaşım diyor ve çocuklarına beraber bakıyor olmaktan mutlu olduğunu söylüyor. Çift,14 yıl evli kaldı ve 2013’te boşandı.

Ayrıldıktan sonra dost kalan ünlüler bunlar, bu isimlere ülkemizde de ayrıldıktan sonra dost kalan ünlüleri ekleyebiliriz.