Baykal Çukur Dizisine Veda mı Ediyor?

Baykal Çukur dizisine veda mı ediyor?  Çukur dizisinde Baykal karakterine hayat veren usta aktör Burak Sergen, 23. bölümde diziye veda mı ediyor?  Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Çukur’un 23. bölüm fragmanı yayınlandı.

Baykal Çukur Dizisine Veda mı Ediyor?

Başrollerinde, Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil,Ercan Kesal, ve Burak Sergen gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde: Vartolu ve Koçovalılar, kadınları kurtarıyor.

İdris’in “Elvis’e Koçovalılarla uğraşılmayacağını öğreteceğiz!” sözleriyle meydan okuduğu anlar heyecanı yükseltiyor. Baykal’ı almak için Yamaç ve Vartolu arasındaki iş birliğinin ne kadar devam edeceği merak konusu olurken diğer yandan merak edilen bir başka konu; Elvis’in akıbeti. Bu arada 23. bölümde usta aktör  Burak Sergen tarafından canlandırılan Baykal karakterinin Çukur dizisine veda edeceğini ekleyelim.

Şu sıralar “Aşkın Halleri” adlı tiyatro oyunu sebebiyle programı yoğun olan Burak Sergen, turneler başladığında diziye zaman ayıramayacağı diziden ayrılıyor. Çukur dizisi 23. bölüm fragmanı:

 

 

İlgili Makale  Ufak Tefek Cinayetler Her Yerde İşleniyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.