Çukur 24. Bölüm Fragmanı

cukur-24-bolum-fragmani

Çukur 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV’nin sevilen dizisi Çukur yine heyecan dolu bir bölümle geliyor. Pazartesi akşamları birinciliği kaptırmayan Çukur dizisinde bu kez Sultan’ın vurulması şok etkisi yaratıyor.

Yapılan anketler de rating sonuçlarını doğrular nitelikte. Hem aynı gün yayınlanan, Söz, hem de diğer iddialı dizlerden daha fazla oy alan Çukur’da her bölüm yaşanan silahlı çatışmalarda estetik kaygılar pek kimsenin umurunda değil sanki! Öpüşme, yatak, yorgan sahneleri konusunda RTÜK’ün tavizsiz tutumu, dizi sektöründe bir otokontrolü de beraberinde getiriyor. Yani , “savaşma, seviş” sloganı değişikliğe uğrayarak, “sevişme, savaş” haline geldi. Aşk yasak; her bölüm cinayet serbest!

Çukur En Sevilen Dizi

Ekranların uzak ara en sevilen dizisi olan Çukur’da silahlar patlamaya insanlar vurulmaya devam ediyor. Gerçekten çok iyi bir dizi, kafaya sıkma, ifadesini kurtlar vadisi dizisinden öğrendiğimizden beri, en seri şekilde sıkan, her hafta hastane sahnesini eksik bırakmayan, arada mezarlığı da es geçmeyen son derece başarılı bir dizi! Şimdi gelelim Çukur dizisinin 24. bölümüne bakmaya…

Çukur 24. Bölüm Fragmanı

Çukur dizisinde 24. bölüme Sultan’ın vurulması damga vuruyor. Çukur bu haberle sarsılırken, Vartolu ve Medet, tepkilerin odağında kalıyorlar. Vartolu da öfkeleniyor, ” Bize bir dirhem mutluluğu çok görenlere bu dünyayı dar edeceğiz” sözleriyle harekete geçmeye hazırlanıyor.

Sultan anne yaşam savaşını kazacak mı? Çukur 24. bölümde en fazla merak edilen konu şüphesiz Sultan’ın akıbeti olacak…

İlgili Makale  Çukur Dizisi 22. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.