Eslem Akar Yeni Diziye Başladı

eslem-akar-yeni-diziye-basladi

Eslem Akar yeni diziye başladı. Avlu adlı dizi için 800 genç kız arasından seçilen genç yetenek, dizide dikkat çekmeyi başardı. Avlu’da rol gereği ölen ve rolü biten genç oyuncu, uzun süre proje beklemek zorunda kalmadı. Avlu dizisiyle beğeni kazanan Eslem Akar kimdir?  Eslem Akar hangi diziyle ekran yolculuğuna devam edecek?

eslem-akar-yeni-diziye-basladi

Eslem Akar Yeni Diziye Başladı

Eslem Akar’ın yeni kanalı Fox TV olurken, yeni dizisi ise bir gençlik dizisi oldu. Mayıs sonunda çekimlerine başlanacak olan “4N1K” isimli dizinin kadrosuna dahil olan Eslem Akar, Yelda karakterini canlandıracak.

İlgili Makale  Dizilerde Kadına Şiddet

Eslem Akar Kimdir?

Eslem Akar,  23 Mart 1988 İstanbul doğumludur. Terakki Vakfı Okulları’nda ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamlayan Eslem Akar, Üniversite tercihini ise, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’den yana kullandı.

Eslem Akar, adını TRT’de yayınlanan, “Sen de Gitme” adlı diziyle duyurdu. 2011 ile 2013 yılları arasında devam eden bu dizi, aynı zamanda Eslem Akar’ın ilk oyunculuk deneyimi oluyordu.

  • 2011 – Sen de Gitme (Elif) (TV Dizisi)
  • 2018 – Avlu (Ecem) (TV Dizisi)
  • 2018 – 4N1K İlk Aşk (Ece) (TV Dizisi)

Margot Robbie Filmleri

 

Henüz kariyerinin başlarında olmasına rağmen pek çok kişinin beğenisini kazanan Akar, yine de adımlarını sağlam atıyor. 3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde 4 yıl eğitim alan güzel oyuncu, öte yandan mimarlık eğitimine de devam ediyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir