Facebook Duygusal Konulara Eğilecek

facebook-duygusal-konulara-egilecek

Facebook duygusal konulara eğilecek. Bir süredir gizlilik konusuyla alakalı sıkıntılar yaşayan ve hisseleri değer kaybına uğrayan Facebook yeni bir açılımla yeniden kendisinden bahsedilmesi amaçlıyor. Dünyanın en büyük sosyal medya şirketi olan facebook artık çöpçatanlık işine de giriyor. Verilerin usulsüz kullanımıyla ilgili olarak özür dileyen ve 11 Nisan’da ABD Temsilciler Meclisi Ticaret Komisyonu’nda ifade verecek olan  Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg,çöpçatanlık özelliğinin kısa süre sonra kullanıma açılacağını müjdeli!

Özellikle  Türkiye’de evlilik programlarının yasaklanmasının ardından bu konuda çok öenli bir açık oluştuğu muhakkak. Facebook bu noktada oluşan eksikliği doldurabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Ya da daha önemlisi evlilik programı fenomenleri acaba facebook ortamında da elektrik alıp verecek mi? Zira bir türlü evlenemeyen evlilik programı fenomenlerinin, sanki evlenmek ister gibi  konuşmaları, dün sevdim, ama olmazmış hemen anladım, yeni taliplerimi bekliyorum türünden açıklamaları olmazsa olmaz! Tabii bu işin şakası, çünkü, Facabook ortamındaki elektrik alıp verme, hadiseleri gizli tutulacak. Zuckerberg’in açıklamaları bu doğrultuda…

 

Facebook Duygusal Konulara Eğilecek

 

Dünya üzerinde yaklaşık 2 milyar kişinin kullandığı  facebook ‘un kurucusu ve CEO’su olan Marc Zuckerberg  F8 konferansında Facebook’u artık çöpçatanlık hizmeti vereceğini açıkladıktan sonra ekledi. “Uzun ve duygusal ilişkilerin önünü açmak istiyoruz.”

 Zuckerberg Müjdeyi Verdi!

Mark Zuckerberg, çok yakında Facebook kapsamında oluşturulacak çöpçatanlık özelliğinin kullanıma açılacağını söyledi.

ABD’nin California eyaletinde düzenlenen F8 konferansında konuşan Zuckerberg, kısa süreli ilişkilerdense uzun ve sağlıklı duygusal ilişkilerin önünü açmak istediklerini ifade etti.

Faceebook’un planlarının anlatıldığı ve en yeni teknolojileri tanıtıldığı F8 konferansında konuşan Zuckerberg

“Çöpçatanlık özelliğini sıfırdan inşa ettiklerini, kullanıcıların kişisel bilgilerinin tamamen güvende olacağını da taahhüt etti. Ayrıca, çöpçatanlık özelliğinin ücretsiz olacağını da müjdeledi.”

İlgili Makale  İlginç Bilgiler Ansiklopedisi: Hayvan Kış Olimpiyatları..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir