Kadın Dizisine Japonya’dan Önemli Ödül

kadin-dizisine-japonyadan-onemli-odul

Kadın dizisine Japonya’dan önemli ödül. Ülkemizde rating rekorları kıran Kadın dizisi, Tokyo Drama Ödüllerinde, En İyi Yabancı Drama seçildi.

Kadın Dizisine Japonya’dan Önemli Ödül

Özge Özpirinççci, Sarp Apak ve Bennu Yıldırımlar ile Seray Kaya’nın başrollerinde yer aldığı “Kadın”, ratinglerde birinciliği rakiplerine kaptırmıyor. FOX TV ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşan dizi, dramın her türlüsü ile izleyicileri kendisine bağlamayı başarıyor.

Kadın Dizisi Japonları da Ağlatmış!

Bahar’ın (Özge Özpirinçci) iki çocuğuyla hayata tutunma çabasını konu alan dizi, ailesiyle yüzleşmesine de odaklanıyor. Diğer taraftan, Bahar, çocuklarının babası Sarp’ın öldüğünü düşünüyor, yaslı, başka erkeklere yaklaşmayı düşünmüyor. Sarp evlenmiş, zengin ve iki çocuk babası ve kederli, bir yanı hep, ağlıyor. Sarp’a da ( Caner Cindoruk) Bahar ve çocuklarının öldüğü söylenmiş ve sahte mezar bile hazırlanmış. Bunlar hep o, zengin zalim kayınpederin işleri! Sarp, anasını bile öldürten bu kayınpederin gerçek yüzünü, yavaş yavaş anlayacak mı? Kayınpeder ne ki!? Esas zalim olan, yasak ilişki yaşadığı baldızı, Şirin…

kadin-dizisine-japonyadan-onemli-odul

Bundan kötüsü, en kötüsü ise, Bahar’ın, kardeşinin kocasıyla ilişki yaşadığını öğrenmesi oluyor. Üvey kardeşler, düşman kardeşler, oluveriyorlar. Yoksulluk, unutulmayan eş, öldüğünü düşündüğü eşinin kendisini aldatmış olması, vs. derken Bahar, bir de hastalıkla uğraşmak zorunda kalıyor. İşte dram şimdi tamam!  Öyle anlaşılıyor ki, Kadın dizisi Japonları da ağlatmayı başarmış…

Kadın Dizisine Ödül

MEDYAPIM ve MF Yapım ortaklığında hayata geçirilen ve FOX TV ekranlarında Salı akşamları ekranlara gelen Kadın, Japonya’dan ödül aldı. Uluslararası Tokyo Drama Ödül Töreninde, en iyi yabancı drama ödülüne layık görülen dizinin oyuncularını bu mutluluğu sette yaşadılar.

İlgili Makale  Ünlü Sanatçıların Gençlik Fotoğrafları

Ödül töreninde Japon Yayıncılar Birliği Başkanı Yoshio Okuba, kadın dizisine ödül sonrası yaptığı  konuşmasında, Türkiye’nin ABD’den sonra en büyük dizi ihracatçısı oluğunu belirterek, onlardan öğreneceğimiz çok şey var dedi.

Tokyo’da En İyi Drama Ödülüne layık görülen “Kadın” 39. bölümüyle ekranlara gelecek.

İşte Kadın dizisinin 39. bölüm fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.