Kim Milyoner Olmak İster Kenan’a Emanet

Kim Milyoner Olmak İster Kenan’a Emanet

22 Eylül 2019 0 Yazar: admin

Kim Milyoner Olmak İster Kenan’a emanet, Murat Yıldırım’dan boşalan sunuculuğu Kenan İmirzalıoğlu üstlenecek. Efsane yarışma programı, ünlü aktör Kenan Işık ile özdeşleşmişti. Uzun zaman, yarışmanın sunuculuğunu üstlenen Kenan Işık 2014 yılında, beyin kanaması geçirdikten sonra, sunucular sürekli değişti. Selçuk Yöntem ve Murat Yıldırım’dan sonra yarışmanın sunuculuğunu, Kenan İmirzalıoğlu üstlenecek, yakışıklı aktör, kolları sıvadı.

Efsane yarışma programı Kim 500 Milyar İster adıyla, 2000 yılında yayınlanmaya başladı. Kenan Işık programın sunuculuğunu, 2004 yılına kadar devam ettirdi. Sakin ve karizmatik tavrı, yarışmayla bütünleşti.  Yarışma Kim Milyoner Olmak İster adıyla yayınlanmaya başlandığında, sunuculuğunu, yine Kenan Işık yapıyordu. Kenan Işık, 2014 yılında spor salonunda düşerek başını çarpması sonucu, beyin kanaması geçirmişti. Bunun ardından Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının sunucusu zorunlu olarak değişiyordu.

Kim Milyoner Olmak İster Selçuk Yöntem İle Devam etti

Kim Milyoner Olmak İster Selçuk Yöntem ile devam etti, Kenan Işık’ın yerine bir başka usta ve karizmatik aktör, Selçuk Yöntem geliyordu.  Selçuk yöntem, programı sunuculuğuna iki yıl devam ettikten sonra ayrıldı. Bunun ardından yine bir aktör getirildi ancak bu kez yeni jenerasyondan…

 

Kim Milyoner Olmak İster’de Murat Yıldırım Dönemi

Kim Milyoner Olmak İster ’de Murat Yıldırım dönemi de 2 yıl sürüyordu.  Genç aktör, 2 yılın sonunda program sunuculuğunu bırakacağını açıkladı. Bunun üzerine, yeni sunucunun kim olacağı merak edilmeye başlandı. Sunuculuk için ismi geçen, Kenan İmirzalıoğlu suskunluğunu, bir alışveriş merkezinde bozuyordu.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusunu Kenan İmirzalıoğlu Soracak

Kim Milyoner Olmak İster sorusunu Kenan İmirzalıoğlu soracak. Murat Yıldırım’ın sunuculuğu bırakmasının ardından adı geçen Kenan İmirzalıoğlu, kendisine yöneltilen sorulara net yanıtlar verdi. İmirzalıoğlu, basında çıkan haberleri doğrulayarak, yarışmayı sunacağını açıkladı.  Ayrıca yakışıklı aktör, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına ilişkin son hazırlıkları yaptıklarını, sözlerine ekledi. Böylelikle, ekranlarımızın efsane yarışma programının en son sunucusunun Kenan İmirzalıoğlu olduğu, kesinlik kazanmış oldu.Yeni sezonda,  Kim Milyoner Olmak İster Kenan’a emanet, bakalım performansı nasıl olacak, Murat Yıldırım’ı geçme ihtimali hayli yüksek olsa da, akıllar hep Kenan Işık’ta kalacak…

İlgili Makale  Prison Break 5. Sezonu Nasıldı?