Michael Scofield’ın Göbekli Hali Çok Konuşuldu

Michael Scofield’ın Göbekli Hali Çok Konuşuldu

8 Haziran 2018 0 Yazar: admin

Michael Scofield’ın göbekli hali çok konuşuldu. Prison Break adlı dizide Michael Scofield karakteri kadar onu canlandırılan Wentworth Miller fiziğiyle dikkat çekmeyi başardı ve büyük bir hayran kitlesi edindi. Ancak 2016 yılına ait bir fotoğraf, Wentworth Miller’ı internet zorbalarının diline düşürdü. Bu fotoğrafta yakışıklı oyuncu Michael Scofield’ın göbekli hali, oldukça eleştiri aldı.

Ensonbaski.com sitesindeki başka bir makale Prison Break 5. Sezonu Nasıldı?

Michael Scofield’ın Göbekli Hali Çok Konuşuldu

Wentworth Miller, Prison Break adlı dizide canlandırdığı Michael Scofield karakteri sayesinde büyük bir şöhrete kavuştu.

Prison Break konusu ve özgün yapısıyla öne çıktı. Cezaevinden abisini kaçırmak için, bilerek hapse düşen Michael Scofield ve ağabeyi arasındaki kaçış planına başkaları da dahil olunca işler karışıyordu. Bundan sonra amansız bir kaçma-kovalamaca başlıyor ve sürpriz ittifaklar kuruluyordu. 2005 yılında başladığında Michael Scofield karakteri ve o karakteri canlandıran Wentworth Miller bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Miller, aynı zamanda güzel fiziğiyle de ön plana çıkmıştı.

Wentworth Miller 48 yaşında ve Los Angeles’ta yaşıyor.

Dizinin yayınlandığı süre içerisinde ciddi hayran kitlesi edinen Wentworth Miller, 2016 yılına ait göbekli bir fotoğrafı nedeniyle internet zorbaları tarafından tahkir edilmeye başlandı. Bunun üzerine Miller, onlara cevap verdi.

Miller, sosyal medya hesabından gelen tepkilere cevap verdi. Herkesin başkalarını yargılamadan önce düşünmesini tavsiye eden aktör, ” 2016 yılında o fotoğraf çekildiğinde depresyondaydım. Kötü deneyimlerim oldu! Sadece yemek vakitlerini düşünüyordum.” şeklinde bir açıklama paylaştı.

Bununla beraber, Prison Break adlı dizi bilindiği gibi 7 yıl aradan sonra tekrar başlamıştı. Miller, yeniden fit ve her zamanki gibi güzel fiziğiyle dikkat çekiyordu. İşte onun ve rol aldığı dizinin verdiği ilham verici etkisinin gerçek hayatta da karşılığı olduğunu görmek güzel.

İlgili Makale  Emekli Süper Kahramanlar!

Yabancı Dizilere İlgi Duyanlar Bu Yazıyı Sevebilirsiniz: Breaking Bad Konusu

Michael Scofield’ı Canlandıran Wentworth Miller Kimdir?

Michael Scofield’ı canlandıran Wentworth Miller kimdir,  sorusu pek çok kişinin merak ettiği bir sorudur. 1972, İngiltere doğumlu olan Miller, Amerika‘da New Jersey‘deki, Princeton Üniversitesi’nde İngiliz Edebiyatı bölümünü bitirdi. Dizi ve Müzik kliplerinde rol alan Miller, 2005 yılında başlayan ve dört sezon süren ‘Prison Break‘ adlı diziyle büyük çıkış yakaladı.

Wentworth Miller’in Rol Aldığı Yapımlar

2015 – Resident Evil 6
2014 – The Loft
2012 – The Mourning Portrait
2012 – Resident Evil 5: İntikam (Ölümcül Deney: Misilleme)
2011 – House MD (Dizi)
2010 – Resident Evil: Ölümden Sonra
2008 – Family Guy – 7. sezon
2005 – The Confession
2005 – Stealth

2005 – Joan of Arcadia (Dizi)
2005 – 2009 – Prison Break (Dizi)
2003 – Underworld
2003 – The Human Stain
2002 – Dinotopia (Dizi)
2001 – Room 302
2000 – Time of Your Life (Dizi)

2000 – Romeo and Juliet
2000 – Popular (Dizi)
2000 – ER (Dizi)
1998 – Buffy the Vampire Slayer (Dizi)

Kaynak: boredpanda