Tom Cruise Uzayda Film Çekecek

Tom Cruise Uzayda Film Çekecek

5 Mayıs 2020 0 Yazar: admin

Tom Cruise uzayda film çekecek ve bu filmde kendisine Elon Musk destek olacak. Tesla ve SpaceX’in sahibi olan Elon Musk ve ünlü aktör Tom Curise, uzayda film çekmeye hazırlanıyorlar. Proje hayata geçerse, uzayda çekilen ilk film olarak tarihe geçecek olan filmle ilgili, pek az ayrıntı biliniyor. Ancak, haber dolayısıyla hem SpaceX sahibi Elon Musk hem de Tom Curise gündem olmayı başardılar.

 

Tom Curise ve Elon Musk Uzayda Film Çekecekler

 

Dünyanın en ünlü aktörleri arasında yer alan Tom Cruise ve Elon Musk beraber bir film projesine imza atmaya hazırlanıyorlar. Uzayda geçmesi planlanan filmde, Elon Musk, SpaceX ile NASA desteği almayı amaçlıyor. Henüz hazırlık aşamasındaki film, şayet hayata geçerse, uzayda çekilmiş
ilk film unvanına sahip olacak. Deadline‘de yer alan ve büyük merak uyandıran habere göre, filmin hiçbir ayrıntısı bilinmiyor. Filmin konusunun ne olacağı veya tam olarak, nerede ve nasıl çekileceği bilinmiyor. Bilinen, Tom Cruise uzayda film çekecek ve bunu SpaceX’in sahibi Elon Musk’un desteğiyle yapacak.

 

Bilindiği gibi, Tom Curise’nin başrolde yer aldığı Görevimiz Tehlike serisinin son macerasının çekimleri, coronavirüs sebebiyle ertelendi.
Uzayda film çekileceği haberi duyulduğunda, insanlar bu filmin Görevimiz Tehlike’nin devamı olabileceğini düşündüler. Ancak, Tom Cruise’in uzayda çekeceği filmin Görevimiz Tehlike (Mission: Impossible) ile bağlantısı olmadığı belirtiliyor. Ayrıca filmin, yönetmeni ve senaristi konusunda da
herhangi bir ayrıntı bilinmiyor.

Uzayda film çekeceği haberiyle gündem olan Tom Cruise kimdir?

Tom Cruise Kimdir?

Tom Cruise, elektrik mühendisi olan Thomas ile öğretmen olan Mary’nin çocukları olarak, 1962 yılında New York’ta doğmuştur. Kariyerinde üç kez Altın Küre kazanmış, üç kez aday gösterildiği Akademi Ödülü’nü ise hiç alamamıştır. Gişe filmleriyle başarılı olan Cruise, 2007 yılında dünyada en fazla para kazanan oyuncu olmuştur. 2016 yılında ise yapımcısına en fazla kazandıran oyuncular sıralamasında 6. olmuştur.

İlgili Makale  Alperen Duymaz Çukura Düştü

Mimi Rogers ile 3 yıl, Nicole Kidman ile 11 yıl ve Katie Holmes ile 6 yıl evli kalmıştır.

 

Top Gun, Yağmur Adam, Gözü Tamamen Kapalı, Son Samuray, vb. filmleriyle bilinen Tom Cruise özellikle Görevimiz Tehlike serisiyle büyük sükse yapmayı başarmıştır.