Tsubasa Hayranlarına Müjde!

tsubasa-hayranlarina-mujde

Tsubasa hayranlarına müjde, dünyanın en fazla bilinen çizgi filmlerinden biri olan Tsubasa geri dönüyor. Yalnız çizgi filmde bir değişiklik var. Tsubasa ve arkadaşları hedef büyüterek dönüyorlar.Artık onun rakipleri Messi ve Ronaldo…

Tsubasa Hayranlarına Müjde! O Geri Dönüyor

tsubasa-hayranlarina-mujde

 

Bir dönemin efsane çizgi filmi Tsubasa’nın yeni çıkacak serisinde ilk fragman yayınlandı. Ekranlara dönmeye hazırlanan Tsubasa’nın ilk bölümü 1 Nisan’da Tokyo’da yayınlanacak.

90’ların en ünlü çizgi filmi olan ve nerede ise tüm futbolseverlerin merakla izlediği Tsubasa geri dönüyor. Bu yıl Rusya’da yapılacak Dünya Kupası öncesinde 24 bölümden oluşan 2 sezonluk Tsubasa hazır!

90’lı yıllarda koca gözlü, Japonların ilgi çekici futbol maçlarını izlemeyen var mıydı? Kaleye atılan şut, bir türlü kaleye ulaşamaz, koşan oyuncu bir türlü kaleye yaklaşamazdı. Yine de Tsubasa futbolu seven her çocuk için adeta izlenmesi gereken bir eğitim videosu gibiydi.

Tsubasa’nın Rakipleri; Messi ve Ronaldo

Tsubasa’nın rakipleri; Messi ve Ronaldo, bu Tsubasa hayranlarına müjde anlamı taşıyor. Bugün 30’lu yaşlarında olan herkes için Tsubasa bir çocukluk anısı olması bakımından duygusal bir değer taşıyor. Tsubasa’nın yeniden başlayacağını duymak mutlaka eski izleyicileri memnun ediyordu. Bununla beraber Tsubasa, hedef büyüterek dönüyor. Efsane 10 numaranın rakipleri bu kez, Ronaldo ve Messi gibi büyük yıldızlar olacak.

İşte Tsubasa’nın yeni fragmanı

Tsubasa hayranlarına müjde niteliği taşıyan yeni nesil Tsubasa, Dünya Kupası’ndan önce hazır olacak.

İlgili Makale  En Çok İzlenen Yarışma Programları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.