Vatanım Sensin Dizisinin 51. Bölüm Fragmanı

vatanim-sensin-dizisinin-51-bolum-fragmani

Hilal yaşam savaşını kazanacak mı? İlgiyle izlenen, Vatanım Sensin adlı dizinin 51. bölümünde en fazla merak edilen bu olacak. Leon, karısı Hilal’i korumaya çalışırken, Adonis ise Hilal için bir tehdit olmaya devam edecektir.Vatanım Sensin dizisinin 51. bölüm fragmanı yayınlandı.

Vatanım Sensin Dizisinin 51. Bölüm Fragmanı

Vatanım Sensin, 51. bölüm fragmanından önce bu bölümde neler olacağını kısaca anlatalım…

 

Hilal Yaşam Savaşını Kazanacak mı?

Vatanım Sensin’de geçen bölüm Miray Daner tarafından canlandırılan Hilal sırtından vurulmuştu. Dizide Hilal’in kocası Yunan Subayı Leon (Boran Kuzum) eşini hastaneye götürür. Hastanede baygın haldeki Hilal yaşam savaşını kazanacak mı? Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin 51. bölümünde, Leon, General Cevdet ve annesi Azize hemşire ile beraber izleyiciler de Hilal’in akıbetini takip edecekler.

Hilal Yaşam Savaşını Kazanacak mı?

Leon ile evliliği sebebiyle hedef olan Hilal için tehlike bitmemiştir. Adonis, hastanede yarım kalan işini bitirmeye niyetlidir.

Bu arada, General Cevdet, Mustafa Kemal Paşa tarafından vazifelendirir. Her zamanki gibi çok dikkat gerektiren bir vazifedir bu. Çünkü Yunan Ordusu’ndan gizli gerçekleştireceği vazife, Milli Mücadele için büyük önem taşımaktadır.

İlgili Makale  İlginç Bilgiler Ansiklopedisi..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.