Yasak Elma Dizisi ve Talat Bulut

Yasak Elma Dizisi ve Talat Bulut

7 Haziran 2018 0 Yazar: admin

Yasak Elma dizisi ve Talat Bulut, son günlerin en çok konuşulan konuları arasında. Ancak, dizinin ve başrol oyuncusu Talat Bulut’un çok fazla konuşulması dizinin reyting başarısından değil. Talat Bulut ve rol aldığı dizi son derece tatsız bir konuyla gündeme gelirken, usta aktöre karşı örneğine sıkça tanık olduğumuz bir linç kültürünün de başladığını görmek mümkün.

Yasak Elma Dizisi ve Talat Bulut

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma adlı dizi, sette yaşandığı iddia edilen taciz skandalıyla gündemde.  Kostüm asistanı olarak çalışan 19 yaşındaki genç kız, usta aktörün kendisini taciz ettiğini ileri sürdü. Dizinin yapımcısı, savcılık davaya gerek görürse Talat Bulut ile olan sözleşmelerini fes edeceklerini açıkladı. Talat Bulut ise, kendisine iftira edildiğini söyleyerek, “takdir etmek” amacıyla çalışanları öptüğünü söyledi. Bundan bir taciz hikayesi çıkarılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

 

Kızlar kıyafet getirirler, beğenmediğim de yine düzgün konuşuyorum. Güzel bir şey yaptıklarında ‘aferin’ deyip yanaklarından öpüyorum. Daha önce de sarılıp öptüğümde tepki vermeyen bir insan. Beni işten atmışlar hiç problem değil, bunun hesabını verecek.

Bakın kaç yılıydı hatırlamıyorum. Bir tecavüz yasasının çıktığını sabah 6 haberlerinde izleyip ilk paylaşan benim. Biri çıkıp ‘kızınızı okşayabilirsiniz’ dedi, tepki gösterdim. 3 yaşındaki çocuk tecavüze uğradığında tepki gösterdim. Neden insanlar o zaman ‘helal olsun Talat’ demedi?

Kravatı düzeltmek için neden arka tarafa çağırayım? Elinde kanıt yokken nasıl böyle bir şey yaratabilirsin?

 

Bu iddialar üzerine bir dönem popüler olan bir kadın oyuncu Talat Bulut’un kendisini de taciz ettiğini söyleyerek Yasak Elma setinde kostüm asistanı olarak çalışan genç kızı takdir ettiğini söyledi.

Talat Bulut ise, o oyuncuya cevaben, “…Böyle bir taciz varsa neden mahkemeye gitmedi? Beni yargının önüne çıkarmadı? Hiçbir dizide yok, sinemada yok. 18 yıl sonra çıkıp bunu konuşuyorsun?

İlgili Makale  Dünyadan İlginç Haberler