Yasak Elma Yenilecek mi?

Yasak Elma Yenilecek mi?

21 Mart 2018 0 Yazar: admin

Yasak Elma dizisi uzun zaman tanıtımlarından sonra nihayet 19 Mart Pazartesi akşamı Fox Tv  ekranlarında seyirciye merhaba dedi. İki kız kardeşten Yıldız, para odaklı, zengin koca bulup ‘yırtmak’ peşindeyken diğeri Yıldız’dan iki yaş küçük olan Zeynep ise biraz geri kafalı! Çalışıp kazanmaktan, kariyerden, borçtan, harçtan bahsedip zavallı Yıldızı’da üzüyor…Bir kafede çalışırken ikoncan Ender hanım tarafından fark ediliyor. Ender hanım, dışarıdan sağlam gibi görünen evliliğinden ve kocası Halit’ten sıkılmıştır. Ondan tazminat alabilmek için bu hırslı kıza kocasını baştan çıkarma görevi verir ve karşılığında 100 bin dolarcık bir hediye teklif eder.

Yasak Elma Yenilecek mi?

Dizisinin ilk bölümü 19 Mart Pazartesi akşamı yayınlanırken beklentileri pek karşılayamadı sanki!  Çukur adlı dizi, Total’de, AB grubunda ve ABC1 gruplarında zirvede yer alırken Yasak Elma ise Total’de 9. sırada, AB’de 8. ve ABC1 grubunda da 7. sırada yer alabildi.

Bu arada dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlanırken bakalım Yasak Elma izleyici tarafından yenilecek mi?  Yasak Elma 2. bölüm Fragmanı

İlgili Makale  Hayvanların Sevgi Fotoğrafları