Breaking Bad El Camino Geliyor

Breaking Bad El Camino Geliyor

3 Eylül 2019 0 Yazar: admin

Breaking Bad El Camino geliyor, dizinin film versiyonu tamamlandı. Dizinin başrol oyuncuları, Bryan Cranston ve Aaron Paul Twitter hesaplarından, yakında paylaşımı ile filmin müjdesini verdiler. Bu bilgi, filmin yaratıcısı olan Vince Gilligan tarafından da doğrulandı. Bunların ardından ise filmin fragmanı yayınlandı. Böylelikle, breaking bad el camino filminin konusu da az çok ortaya çıkmış oldu. Film, haşarı Jesse Pinkman’ın polisten kaçma mücadelesine odaklanacak.  Efsane dizi, breaking bad, 2008-2013 yılları arasında AMC kanalında yayınlandı. Son bölümünün ardından 6 yıl geçmesine rağmen unutulmayan dizi, şu sıralar, filmiyle büyük heyecan yarattı.

Breaking Bad El Camino’da Walter White var mı?

Breaking Bad filmi yapılacağının ortaya çıkmasından itibaren, filmin ana merkezinde Jesse Pinkman’ın yer alacağı neredeyse kesindi.

Bilindiği gibi, diziden;  sahtekar avukat Saul Goodman karakterinin geçmişini ve geleceğini ele alan, “Better Caul Saul” adlı bir dizi çıkmıştı. Bu dizide, ‘kaygan Jimmy’ lakabından kurtulamayan, Jimmy McGill’in sonunda Saul Goodman olmasını izliyoruz.   

Yani, diziden, Jesse Pinkman ile alakalı bir film de pekala çıkabilirdi. Bununla birlikte, Walter White karakterinin olmayacağı düşüncesi, biraz olsun burukluk yaratmıştı.

Breaking Bad El Camino filmi için, Twitter paylaşımı yapan iki başrol oyuncusun da filmde yer alacağı düşüncesi ağırlık kazandı. White ve Pinkman ile beraber, sevilen pek çok karakterin filmde rol alması bekleniyor. Bu ise filme ilişkin beklentiyi arttırıyor.

Breaking Bad El Camino Konusu

Hank’i öldüren çete, White’in parasını çalmış, Jesse Pinkman’ı kaçırıp, bir yere hapsetmiştir. Jesse, bir köle gibi, metamfetamin pişirmektedir.

Walter White, kendisine atılan kazığın ve bacanağı Hank’in intikamı için geri döner. Bu arada Jesse’yi de kurtarır. Bu Breaking Bad dizisinin son bölümüydü.

İlgili Makale  2018 Yılında En Fazla İzlenen 20 Türk Filmi

Breaking Bad El Camino konusu, Jesse Pinkman’ın polislerden kaçma çabası etrafında gelişiyor. Filmin fragmanında, polisler Jesse’nin arkadaşını sorguluyorlar. Biz, buradan konuyu anlayabiliyoruz. Ancak, Better Call Saul dizisindeki gibi bir anlatım mı olacak, yoksa farklı ve aksiyona dayalı bir hikaye mi olacak bu tam manasıyla bilinmiyor.

El Camino Ne Zaman Yayınlanacak?

Breaking bad El Camino ne zaman yayınlanacak sorusu, en fazla cevap aranan soru durumunda. Vince Gilligan tarafından yazılıp yönetilen film, Netflix’te izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin yayın tarihi ise, 11 Ekim 2019.

Netflix platformu efsane dizinin film versiyonu olan Breaking Bad El Camino filmine ilişkin fragmanı paylaştı: