Dikkat Vampir Çıkabilir! Yaşamayanlar Geliyor

dikkat-vampir-cikabilir-yasamayanlar-geliyor

Dikkat vampir çıkabilir! Yaşamayanlar geliyor

Yabancı filmlerdeki tüm kalıpları kullandık, artık bir şey kalmadı diye üzülüyor musunuz? Üzülmeyin! Hala kullanmadığımız konular, kalıplar, mevcut. Sözü uzatmadan söyleyeyim; artık bir vampir hikayemiz de oluyor. Ne mutlu, her şeyimiz vardı; vampirimiz yoktu, sonunda o da oluyor! Dikkat şu, canlı, bu canlı, kamyon vb. çıkabilir şeklindeki uyarı levhaları,  hazır sıcakken güncellemek isabetli olacaktır kanımca! Dikkat vampir çıkabilir, şeklindeki uyarılar hayat kurtarıcı olabilir.

Peki bu dizide kimler oynayacak? Dizide başrollerden birini canlandıracak olan oyunculardan birini hepimiz tanıyoruz. Kanal D parlatmak istediği bir oyuncunun rol aldığı dizinin rakiplerini atlatabilmesi için haber bültenini tarihinde ilk kez yayınlamamıştı! Bu oyuncu, Kerem Bürsin’den başkası değildi.Hem söz konusu dizi, hem de Bürsin’in kadrosunda yer aldığı başka diziler uzun ömürlü olamadı. Genç oyuncu şimdi Blu TV platformunda şansını deneyecek. Bakalım bu işiyle başarıyı yakalayabilecek mi?

Dikkat Vampir Çıkabilir! Yaşamayanlar Geliyor

Yaşamayanlar adlı dizi, yerli vampir dizisi olarak farklı bir yere oturacak.  Alphan Eşeli dizinin yönetmenliğini üstlenirken, senaryosu ise Pınar Bulut tarafından kaleme alınıyor. Filmin yönetmeni Alphan Eşeli’nin bu konuyla ilgili bir kısa filminden yola çıkıldığı, ancak hikayenin tamamıyla özgün olup olmadığı bilinmiyor.

Yaşamayanlar Kadrosunda Kimler var?

Dizinin başrollerinde, Kerem Bürsin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu, Selma Ergeç, Nilperi Şahinkaya, Elit İşçan yer alacak. Dizi 8-10 bölüm olarak planlanıyor. Blu TV platformunda yayınlanacak olan dizinin fragmanı yayınlandı…

Yaşamayanlar dizisinin fragmanı:

İlgili Makale  Unutulmaz Türk Televizyon Dizileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.