En Çok Kazanan Hollywood Yıldızları

En Çok Kazanan Hollywood Yıldızları

24 Ekim 2021 0 Yazar: admin

En çok kazanan Hollywood yıldızları belli oldu. Hollywood yıldızları, her dönem aldıkları film başı paralarla konuşuldular. Bugün ortaya çıkan dijital platformlar, sinema salonlarına olan ilgiyi azaltmış olabilir. Ancak, bu durum film yıldızları için olumsuz bir durum yaratmıyor. Dijital platformlar, oyuncuların aldıkları ücret konusunda oldukça belirleyici hale geldi. Kitleleri, film izlemeye yönlendiren yıldızlar, yine birçok kişinin hayallerini süsleyen ücretler alıyorlar. Bu yılın, en çok kazanan Hollywood yıldızları belli oldu. Her zamanki gibi listenin erkek egemenliği gözden kaçmıyor.

 

En Çok Kazanan Hollywood Yıldızları 2021 

 

 

Daniel Craig

En çok kazanan Hollywood yıldızları

İngiliz aktör, James Bond serisiyle dünya çapında şöhrete kavuştu. Daniel Craig, Knives Out filminin ikincisi için 100 milyon dolarlık bir anlaşmaya imza attı. Daniel Craig böylece, hollywood’un en çok kazanan erkek oyuncusu olmayı başardı.

Dwayne Johnson

Kaslarıyla ünlü aktör, Hızlı ve Öfkeli serisiyle bir anda aranan bir oyuncu haline geldi. 50 yaşındaki ABD’li oyuncu, Red One adlı film için 30 milyon dolar ön ödeme aldı. Ancak, filmin satışlarından sonra oyuncunun kazancının 50 milyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

 

Will Smith

Başarılı aktör, King Richard filmi için 40 milyon dolar kazandı. Bu, onu en fazla kazanan Hollywood yıldızlarından biri yaptı.

Film, Venus Williams ve Serena Williams’ın babaları Richard Williams’ın, profesyonel hayatını ve kızlarıyla ilişkisini konu ediyor.

İlgili Makale  Salgın Filmleri Trend Oldu

 

Denzel Washington

 

Usta aktör, yeni filmi olan The Little Things adlı projeden 40 milyon dolar kazandı.

Little Things, birbirine zıt karakterde olan iki polisin zoraki işbirliğini konu ediniyor.

Leonardo DiCaprio

 

Başrollerini Jennifer Lawrence ile paylaştığı felaket komedisi, Don’t Look Up için 30 milyon dolar kazandı.

Mark Wahlberg

En çok kazanan Hollywood yıldızları

Mark Wahlber, Spenser Confidential adlı filmden 30 milyon dolar kazandı. Filmin konusu ise şöyle; Spenser, başı derde girmiş eski bir polistir. Spencer, Boston’da iki polisin ölümüyle ilişkili bir komployu açığa  çıkarmak için sert bir dövüşçü olan Hawk ile işbirliği yapar.

Hollywood’un En Çok Kazanan Kadın Oyuncusu

Jennifer Lawrence

 

Don’t Look Up filminde, Leonardo DiCaprio’nun rol arkadaşı Lawrence, 25 milyon dolar kazandı. Güzel oyuncu, Julia Roberts ile beraber hollywood’un en çok kazanan kadın oyuncusu unvanını paylaşıyor.

Julia Roberts

En çok kazanan Hollywood yıldızları

Leave the World Behind filminde rol almak için 25 milyon dolara ‘evet’ dedi.  Roberts, böylece, Hollywood’un en çok  kazanan kadın oyuncuları arasında yer buldu

 

Sandra Bullock

Yazar, Lost City of D adlı kurgusal kentin gerçekten var oldugunu keşfediyor. Film, yazarın kendi yarattığı bu hayali kenti bulmak için verdiği çabayı ele alıyor. Başrolde yer alan Sandra Bullock bu film için 20 milyon dolar kazandı. Böylece, en çok kazanan Hollywood yıldızları listesinde yer buldu.

 

En Çok Kazanan Hollywood Oyuncuları

 

Ryan Gosling

En çok kazanan Hollywood yıldızları

Gosling, aldığı ücretle en fazla kazanan oyunculardan biri oldu. Yakışıklı aktörün, Gray Man filminden aldığı ücret, 20 milyon dolar. 

Chris Hemsworth

Thor serisinin 4. devam filmi olan “Thor: Love And Thunder” Hemswort’u bir kez daha başrol olarak izleyiciye sunuyor. Aktör aynı zamanda aldıgı ücretle konuşuluyor. Çünkü, rolü için tam 20 milyon dolar kazandı.

Brad Pitt

Bullet Train, Tokyo’da bir trende, farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan iki suikastçının amansız mücadelesini anlatıyor. Brad Pitt, filmden 20 milyon dolar kazandı. Böylelikle, Pitt, en çok kazanan Hollywood yıldızları arasında yer almayı başardı.

Michael B. Jordan

 

Without Remorse, Tom Clansy’nin romanından beyaz perdeye uyarlandı. 70’li yıllarda geçen film, Amerikalı komando John Kelly’nin Mr. Clark isimli bir CIA ajanına dönüşmesini konu ediniyor. Michael B. Jordan, bu filmdeki rolü karşılığında 15 milyon dolar kazandı. Bu ücret onu Hollywood’un en çok kazananları arasına soktu.

Tom Cruise

En çok kazanan Hollywood yıldızları
Kahramanımız Maverick, Top Gun mezunu pilotları, özel bir görev için eğitirken, korkularıyla başa çıkmak ve fedakarlık yapmak zorunda kalır. Tom Cruise, 1986 tarihli Top Gun filminden sonra, devamı olan Top Gun: Maverick ile yine başrolü üstleniyor.  O, her dönem, hollywood’un en çok kazanan oyuncuları arasında yer almayı başardı. Cruise, bu film için de 13 milyon dolar kazandı, yine en çok kazananlardan biri oldu.

Keanu Reeves Ne Kadar Kazandı ?


Efsanevi Matrix filminin Neo’su serinin dördüncü filmi için 12 ile 14 milyon arasında bir gelir elde edecek.

 

İlgili Makale  Keanu Reeves Çok Fazla Acıyla Mücadele Etmek Zorunda Kaldı

 

Chris Pine

En çok kazanan Hollywood yıldızları

 

Popüler bir FRP oyunundan uyarlanan, Dungeons and Dragons hayali bir gerçeklikteki iktidar mücadelesini konu ediyor. Chris Pine filmden 11,5 milyon dolar kazandı. Aktör bu sayede en çok kazanan Hollywood yıldızları arasında yer buldu.

Robert Pattinson Ne Kadar Kazanıyor ?

En çok kazanan Hollywood yıldızları

İkonik çizgi roman karakteri Batman uyarlamasındaki rolü karşılığında Robert Pattinson 3 milyon dolar kazanç sağladı.

İlgili Makale  Christopher Nolan Filmleri ve Konuları