Film Setinde Başlayan Aşklar

Film Setinde Başlayan Aşklar

17 Şubat 2021 0 Yazar: admin

Film setinde başlayan aşklar, yalnızca magazinde konuşulmakla kalmıyor. Bazı Hollywood çiftleri, aşklarını evlilikle sürdürüyor. Bu evliliklerin bazıları hala devam ediyor.

 

Film Setinde Başlayan Aşklar Evliliğe Dönüştü

 

Ünlü Hollywood yıldızlarının her adımları merak ediliyor. Elbette, özel yaşamları ve evlilikleri de merak ediliyor. Onlar, sinemayı çok seviyorlar, film setinde çok mutlu oluyorlar. Listemizdeki yıldızlar, sevdikleri işi yaparken, hayatlarının aşklarını buldular.

 

Tom Cruise – Nicole Kidman

 

Tom Cruise - Nicole Kidman

Tom Cruise ve Nicole Kidman, 1989’da Days of Thunder filmi çekimleri sırasında tanıştılar ve aşık oldular. Ünlü çift, 11 yıl boyunca evli kaldı ve iki çocuk evlat edindiler.

 

Penelope Cruz – Javier Bardem

 

Film Setinde Başlayan Aşklar

Vicky Cristina Barcelona filmi çekimleri, Penelope Cruz ile Javier Bardem arasındaki aşkın başlamasına vesile oldu. 1992’den beri tanışan çift, 2008’teki film çekimlerinde aşık oldular ve 2010’da evlendiler. Metot oyunculuğu dendiğinde akla gelen Bardem ile Penelope hala evli ve çiftin, 2 çocukları var.

 

Brad Pitt- Angelina Jolie

film-setinde-baslayan-asklar

Mr. & Mrs. Smith Brad Pitt ile Jennifer Aniston’un 5 yıllık evliliğini bitiren film oldu. Aynı film Brad ve Angelina Jolie aşkının başlamasına vesile oldu. Onlar, film çekimlerinde aşık olarak 2 yılı evli, toplam 12 yıllık bir beraberlik yaşadılar. İkonik çiftin, toplam 6 çocuğu oldu. (üçü evlat edinildi). Onların beraberliği, film setinde başlayan aşklar için en çok bilinen örnek.

Jennifer Garner – Ben Affleck

film-setinde-baslayan-asklar

Yakışıklı aktör Ben Affleck, film setinde aşık olan oyunculardan biridir. Ancak, onlar birbirilerine aşık olduklarında,  aşklarının önünde engel vardı. 2002 yılındaki Daredevil filmi çekimleri sırasında, Jennifer Garner, Scott Foley ile evliydi. Yakışıklı oyuncu Ben Affleck ise Latin Ateşi Jennifer Lopez ile beraberdi. Film çekimleri sırasında, Garner ve Affleck aşık oldular, evlendiler, 10 yıllık evliliklerinde 3 çocukları oldu.

İlgili Makale  2020 Altın Küre Adayları Belli Oldu

 

Daniel Craig – Rachel Weisz

James Bond serisiyle ünlü olan Daniel Craig, hayatının aşkını ise 2011 yapımı Dream House filminin setinde buldu. Film setinde başlayan aşk, evliliğe dönüştü. Rachel Weisz ile Daniel Craig’in evlilikleri devam ediyor.

 

Film Setinde Başlayan Evlilikler

 

Elizabeth Taylor – Richard Burton

Hollywood’un en önemli yıldızlarından Richard Burton ve Elizabeth Taylor, 1962’de Kleopatra filmi çekimlerinde tanıştılar. Her iki yıldız da evliydi ama yaşadıkları aşk çok güçlüydü. Taylor ve Burton 1964 yılında evlendiler. 1975’te ayrılan çift, 1 yıl sonra yeniden evlendiler. Film setinde başlayan aşklar, arasında bu ikonik çiftin beraberliği, ilk örneklerden biridir. Ancak, çiftin evliliği devam etmedi, tekrar boşandılar.

 

 

Alyson Hannigan – Alexis Denisof

Alyson Hannigan – Alexis Denisof

Bu çiftimiz, 1999’da Vampir avcısı Buffy adlı dizide 1 sezon beraber oynadılar. Dizi setinde başlayan aşk, 2003 yılında evliliğe dönüştü ve iki çocukları oldu. Çiftin mutlu evlilikleri devam ediyor.

 

Kit Harington – Rose Leslie

 

John Snow ve Ygritte popüler Game of Thrones dizisinde öne çıkan iki karakterdi. Kit ve Rose, efsane dizinin setinde tanışıp aşık oldular. 2018’de evlendiler ve bir çocukları var.

 

Tom Hanks – Rita Wilson

Tom ve Rita, 1981 yılında Bosom Buddies dizisinde beraber rol aldılar. Aralarındaki aşk, bir sonraki yıl ortaya çıktı. 1988’de evlenen çiftin evliliği, zaman testine dayandı ve onlar Hollywodod’un ikonik bir çifti haline geldiler. Tom Hanks Oscar kazanan dev bir oyuncu olarak, evliliğini de mutlulukla sürdürüyor.

 

Julia Roberts – Daniel Moder

Julia Roberts Meksikalı filminin çekimleri devam ederken, Daniel ile tanıştı. Daniel, Meksikalı filminin görüntü yönetmeniydi. Julia ve Danny 2002’de evlendiler, 3 çocukları var ve hala evliler.

İlgili Makale  Breaking Bad ve Şahsiyet Arasındaki Benzerlik

 

Michael Fassbender – Alicia Vikander

film-setinde-baslayan-asklar

Michael ve Alicia, 2017’de evlendiler, evlilikleri hala devam ediyor. Onlar, 2014’te Avustralya ve Yeni Zelenda’da çektikleri film sırasında aşık oldular.

 

Claire Danes – Hugh Dancy

 

Evening adlı filmin çekimlerinde tanışan sempatik çift, 2009’da evlendiler. Film setinde başlayan evlilikler için iyi bir örnek, zira çift hala evli ve iki çocukları var.

 

Channing Tatum – Jenna Dewan

Step Up adlı romantik filmin çekimleri sırasında ikili arasında gerçek bir aşk başladı. Evlendiler, bir çocukları oldu ama evlilikleri 2018’te son buldu.

 

Sarah Michelle Gellar – Freddie Prinze Jr.

 

I Know What You Did Last Summer filmi de bir aşkın doğmasına vesile oldu. Sarah ile Freddie bu filmin setinde aşık oldular ve 2002’de evlendiler ve 2 çocukları var. Evlilikleri, sürüyor.

 

Ryan Reynolds – Blake Lively

 

Bu ikili, 2010’daki Green Lantern filminin çekimlerinde tanıştı ve 2011’de çıkmaya başladılar. Ryan ve Blake 2012’de evlendiler, bugün 3 çocukları var ve evlilikleri devam ediyor.

 

Eva Mendes – Ryan Gosling

film-setinde-baslayan-asklar

İkili arasındaki aşk, 2011’deki The Place Beyond the Pines adlı filmin çekimleri sırasında başladı. Aşk, mutlu sonla bitti; evlendiler ve 2 çocukları oldu.  Onların evliliği hala devam ediyor.

 

Natalie Portman – Benjamin Millepied

film-setinde-baslayan-asklar

 

Natalie Portman, Black Swan filmiyle hem Oscar kazandı hem de hayatının aşkını buldu. Benjamin, Black Swan filminde dansçı ve koreograf olarak çalışıyordu. İkili, 2010’da nişanlandı, 2012’de evlendiler. Çiftin şimdi 2 çocuğu var.