Beyninde Çıkan Diş ile Yaşayan Deniz Mızraklı

Beyninde çıkan diş ile yaşayan Deniz Mızraklı buna rağmen ameliyatın riskli olduğunu söylüyor. Sinop’un Gerze ilçesinde yaşayan 26 yaşındaki Deniz Mızraklı’nın ağzında değil; beyninde diş çıktı!

Beyninde Çıkan Diş ile Yaşayan Deniz Mızraklı

Beyninde diş çıkan Deniz Mızraklı şu an 26 yaşında ve Sinop’ta yaşıyor. Yaşadığı  Gerze’de müzikle ilgilenen genç başından geçen hadiseyi anlatınca hayrete düşmemek imkansız gibi!

2014 yılında canlı müzik yaptığı dönemlerde kendisinde rahatsızlık hisseden denge sorunları yaşayan Deniz Mızraklı hastaneye gitti. Yapılan tetkiklerde beyninde bir tümör olduğu tespit edildi. Nitekim Deniz, bu beyin tümörü için ameliyat oluyor. Ancak esas sorun bu ameliyatın hemen öncesinde tespit ediliyor.

Son Kontrolde Beyninde Diş Çıktı

Zonguldak Bülent Ecevit Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyat öncesi rutin kontrolleri yapılan Deniz’in beyninde diş çıkmış olduğu tespit edildi. Beynindeki tümör için ameliyat olan genç adam beynindeki diş için ise ameliyat olmadı. Bunun sebebi ise ameliyatın oldukça riskli olması. 2014 yılından bu yana beynindeki dişle yaşayan Deniz Mızraklı, ameliyat olması durumunda, konuşma, hareket ve görme duyularının kaybolma riski var. öte yandan dişin beyninde durması, genç adamın hafızasını olumsuz yönde etkilemesi yanı sıra denge sorunu da oluşturma ihtimali var…

İlgili Makale  Dünyada Koronavirüs Vaka Sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.