Çete Liderinin Kadın Kılığında Firar Girişimi

cete-liderinin-kadin-kiliginda-firar-girisimi

Çete liderinin kadın kılığında firar girişimi son anda fark edildi. Breziya’nın Rio de Janeiro kentindeki Gericino Hapishanesi’nde cezasını çeken çete lideri, Clauvino da Silva kadın kılığında firar etmeye çalışırken yakalandı. Silva, yüksek güvenlikli bir cezaevine sevk edilmeden önce, görüntüleri basınla paylaşıldı.

 

Çete Liderinin Planı Son Anda Fark Edildi

Çete liderinin planı son anda fark edildi, ziyaretine gelen kızından kadın eşyaları alan, Clauvino da Silva firarına birkaç metre kala yakalandı. Firar edebilmek için kadın kıyafetleri giyen, çete lideri Siva, kadın yüzü maskesi de kullandı ama sonuç tam anlamıyla fiyasko oldu.

Clauvino da Silva,  Rio de Janeiro eyaletindeki uyuşturucu trafiğini yöneten “Kırmızı Komut”un liderlerinden biri, bu nedenle Gericino Hapishanesi’nde cezasını çekiyordu.

Clauvino da Silva kadın kılığında firar için kendisini ziyaret eden kızının getirdiği kadın kıyafetlerin giydi. Bununla yetinmeyen Silva, gerçekçi bir görünüm için, yine kızı tarafından getirilen silikon maskeyle kadına benzedi.  Buna rağmen, çete liderinin kadın kılığında firar girişimi başarısızlıkla sonuçlandı.

Ensonbaski.com sitesinde daha yayınlamış olan bir makale için tıkla: El Chapo Müebbet Cezasına Çarptırıldı

ABD’de, yargılandığı mahkemede, ömür boyu hapis cezası alan El Chapo, daha önce, 2 kez yüksek güvenlikli cezaevinden kaçmıştı. İnsan ister istemez, El Chapo’nun mühendislik harikası, tünelini anmadan geçemiyor.

 

Kadın kılığında firar girişimi başarısız olan ve yakalanan Silva, yüksek güvenlikli bir cezaevine sek edildi. Ancak yüksek güvenlikli cezaevinden önce, polis Silva’nın görüntülerini paylaştı…

 

İlgili Makale  Obama Kendi Tablosunu Beğendi..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.