De Niro Trump Eleştirisini Sürdürüyor

robert-de-niro-trump-elestirisini-surduruyor

De Niro Trump eleştirisini sürdürüyor, ünlü aktör ABD Başkanının en sert muhalifi olarak, sözünü esirgemiyor.

Ünlü aktör, Donald Trump’a sert sözlerle yüklenmeye devam ediyor. De Niro, Trump için,

“ O bir salak, bir budala” dedikten sonra hızını alamamış olacak ki, devam ediyor. “ Bir soytarı, aptal, tehlikeli bir adam, ABD’yi mahvedecek” sözleriyle Trump’a olan öfkesini dışa vuruyor. Göreve geldiğinden beri, Trump’ın en sert muhalifi olan, Robert De Niro Trump eleştirisini sürdürüyor.

Robert De Niro Trump’tan Rahatsız

Robert De Niro Trump’tan rahatsız ve bunu hiçbir zaman gizleme gereği duymadı. Bununla birlikte, usta aktör, Trump’ın en sert muhalifi olarak öne çıktı. İngiltere’de yayınlanan GQ dergisine konuşan, De Niro, “O tahmin ettiğimizden çok daha kötü. Trump’la alakalı olan her şey, bütün o saçmalıkları ve gidişatı belirliyor. Bu durum rezalatin çok ötesinde. Trump, bir pislik, ülkeyi mahvedecek” şeklinde konuştu.

De Niro, ABD Başkanı Trump’ı en fazla ırkçılıkla ilgili sözleri sebebiyle eleştiriyor. ABD’de yaşanan silahlı saldırılarda Trump’ın söylemlerinin doğrudan etkili olduğunu söyleyen De Niro, Trump’ın saldırganlara ilham verdiğini söylüyor.

De Niro, ABD’deki saldırıları gerçekleştirenler için, “ Bu saldırganlar deli ama Trump onlara ilham verdi, onları cesaretlendirdi” diyerek Trump’ın popülizmini hedef aldı. Bütün dünyanın olduğu gibi bizim de canımızı sıkan Trump’a yönelik bu sert sözlerin Trump’ı biraz olsun rahatsız etmesi, en büyük dileğimizdir.

İlgili Makale  Scorsese Marvel Filmlerine Meydan Okudu

Robert De Niro’nun eleştirilerinden The Apprentice (Çırak) adlı programın hayranları da nasibini aldı. De Niro’ya göre, Trump’ın ABD başkanı olmasının yolunu açan o programdı. Bu sebeple, usta aktör, “ O aptal programı insanlar benimsedi ve bir canavar yarattılar” dedi.

Ünlü Aktör, çeşitli defalar ABD başkanını eleştirmişti. Canlı olarak yayınlanan ödül törenindeki sözleri ise uzun süre konuşulmuştu.

De Niro, CBS televizyonunda canlı olarak yayınlanan, 72. Tony Ödülleri töreninde, “F… Trump” diyerek eleştiri sınırlarını zorlamış fakat salondan büyük alkış almıştı.

Trump’ı özellikle ırkçılık konusunda eleştiren, Robert De Niro Trump eleştirisini sürdürüyor ve bu sert eleştiriler devam edecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.