2019 Yılının En Güzel Kadınları

2019 Yılının En Güzel Kadınları

28 Ağustos 2019 0 Yazar: admin

2019 yılının en güzel kadınları, kimlerdir? Listemizde, her projesiyle dikkat çeken aynı zamanda güzellikleri ile adından söz ettiren 2019 yılının en güzel 10 kadını yer alıyor.

 

10. Emilia Clarke

Clarke,  “2019’daki En Güzel 10 Kadın” harikalar listesine 10. sıradan girdi. 1986 doğumlu İngiliz yıldız, Game of Thrones dizisiyle beraber,  Terminator Genisys filminde John Connor’ın annesi  olarak adından söz ettirmeyi başardı. Clarke dünyanın en güzel kadınları arasında gösteriliyor.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

9. Lin Yun

Çinli aktris Lin Yun listemize dokuzuncu sırada geliyor. 1996 doğumlu olan, Yun, birçok popüler filmde rol almış ancak en fazla  The Mermaid filmindeki  rolüyle tanınmıştır. Ayrıca Disney yapımı romantik komedi The Dreaming Man’de ve tarihi destan Cengiz Han’da rol aldı.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

8. Katherine Langford

Bu 22 yaşındaki hanım 2019 yılının en güzel kadınları arasında 8. sırada.  Avustralya’lı aktris 2017 tarihli Netflix dizisi, “Ölmek İçin 13 Sebep” adlı yapımda, Hannah Baker karakteriyle ün kazandı. Langford, sıra dışı güzelliğiyle, dünyanın en güzel kadınları arasında adından söz ettirmeyi başarıyor.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

  7. Priyanka Chopra

Hindistan’ın en ünlü kadın oyuncularından biridir.  Priyanka Chopra, haftalık İngiliz gazetesi Eastern Eye tarafından 2018 yılında en seksi Asyalı kadın seçildi. 1982 doğumlu oyuncu, Bollywood’da son derece popüler. Ayrıca, Quantico adlı Amerikan dizisini yönetiyor ve ABD’de bir dizi yöneten ilk Asyalı kadın olmayı başardı.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

6.Nana Im Jin-Ah

Güney Koreli 27 yaşındaki Nana,  After School ve Orange Caramel adlı müzik gruplarının eski bir üyesidir. Nana, 2015 tarihli, Go Lalal Go 2 flminden sonra çeşitli tv dizileri ve sinema filmleriyle sürekli kendisinden bahsettirmeyi başardı.

İlgili Makale  Plastik Yiyen Mantar Çevre İçin Umut Oldu

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

2019 Yılının En Güzel 10 Kadını

 5.Deepika Padukone

5 Ocak 1986 Kopenhag doğumlu Hintli film yıldızı, Hindistan’da bir stil ikonu olarak anılmaktadır. Babası gibi, badminton oyuncusu oldu. Model olmak için badminton kariyerine son verdi. Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü adlı aksiyon filmi, Padukone’nin Hollywood’daki ilk projesiydi. Kendisini tüm Bollywood oyuncularından ayıran eşsiz bir gülümsemeye sahip olmasıyla öne çıkıyor. Güzel olduğu kadar da akıllı klişesi onun geçerli, zira o bir Hint gazetesi için yazılar yazdı.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

 4. Ana de Armas

1988 doğumlu Kübalı oyuncu, Hollywood’da tercih edilen oyunculardan biri durumundadır. Hollywood’daki ilk filmi, 2015 tarihli Knock Knock, adlı yapımdı. Bunu, Exposed, Hands of Stone ve War Dogs izledi. Annesi İspanyol olan Armas, dedesi üzerinden İspanyol vatandaşlığı alabildi.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

 3. Selena Gomez

1992 doğumlu ABD’li oyuncu ve müzisyen Selena Gomez, masum ve etkileyici bir kadın olarak, her daim beğenilen kadınlar arasında yer aldı. Selena Gomez, Amerikan Müzik Ödülü, MTV Video Müzik Ödülü, Halkın Seçimi Ödülü,  ALMA Ödülü gibi ödülleri kazanmayı başarmış olan parlak bir kariyere sahiptir.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

2. Liza Soberano

1998 doğumlu Filipin asıllı ABD’li oyuncunun yüz güzelliği dikkat çekiyor. Soberano; Kung Ako’y Iiwan Mo, Wansapanataym, İnanma, Olması Gereken… Sevgi, En İleri, Sadece Olmadığın ve Her Gün Seni Sevdiğim gibi yapımlarda rol aldı.

Genç aktris şu anda hala, My Ex ve Whys filminde başrol oynuyor.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

1.Hande Erçel

2019 yılının en güzel kadınları listemizde, Hande Erçel yüzümüzü ağartıyor. 25 yaşındaki Türk oyuncu, 2013 yılından beri rol aldığı dizilerde güzelliğiyle dikkat çekiyor.

2019-yilinin-en-guzel-kadinlari

Dünyanın en güzel kadınları 2019 listemizde, bu neden yok dediğiniz isimler olabilir. Bence Margot Robbie ( Margot Robbie hakkındaki makaleyi okumak için tıkla) kesinlikle bu listede yer alması gereken bir isim. Ayrıca, her kadının zaten güzel olduğunu da ilave edelim.