Dünyanın En İlginç Kadınları ve Özellikleri

Dünyanın En İlginç Kadınları ve Özellikleri

2 Ocak 2021 0 Yazar: admin

Dünyanın En İlginç Kadınları.

Kadınlar, gittikleri her ortamda ilgi odağı olmayı isterler. Bazı kadınlar, ilgi odağı olma işini epey bir ileri taşımış durumdalar. Bu kadınlar, sıra dışı fiziksel özellikleriyle, Guinness Dünya Rekorlar Kitabı‘na girdiler. Dünyadaki en ilginç kadınlar listemizdeki kadınlar, sahip oldukları özellikleri sebebiyle gerçekten de dikkat çekiyorlar.

 

Dünyanın En Sıra Dışı Kadınları

Gerçek Olduğuna İnanmayacağınız Kadınların Listesi

Jocelyn Wildenstein (Estetik Operasyon Hatası)

 

Jocelyn Wildenstein, Amerikalı iş adamı Alec Wildenstein’ın eski karısıdır. Ancak Wildenstein ailesinin bir üyesi olmak onun en büyük özelliği değil.

dunyanin-en-ilginc-kadinlari

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein, çok sayıda, kapsamlı ameliyatla elde ettiği canavar benzeri görünümüyle tanınır. Görünüşe göre kedi gibi bir görünüm elde etmek istiyordu, bunun yerine bir tür garip deniz canlısına benziyor. O plastik ameliyatlar için yaklaşık 4 milyon dolar harcadığını iddia ediyor.

 

 

Beshine (En Büyük Göğüslü Kadın)

Beshine dünyanın en büyük göğüslü kadını ve bu nedenle oldukça popüler. 37 yaşındaki Beshine’in göğüslerinin her biri 42 kg ağırlığa sahip. Bu kadının günlük hayatta çok zorlandığını tahmin etmek zor değil.

dunyanin-en-ilginc-kadinlari

Büyük Beshine

 

Kim Goodman (Gözlerini Dışarı Çıkarabilen Kadın)

 

Gözü dışarıda olmak deyiminin ete kemiğe bürünmüş hali karşınızda… Kim Goodman, gözlerini tam 12 milimetre dışarı çıkarabiliyor. Goodman, bu alanda Guinness Dünya Rekorunu elinde bulunduruyor.

Kim Goodman

 

Julia Gnuse (Dünyadaki En Dövmeli Kadın)

 

Julia Gnuse, dünyanın en ilginç kadınları arasında yer alıyor. Gnuse, vücudunun %95’i dövmeli olduğundan resimli kadın olarak biliniyor. 61 yaşındaki kadın bu alanda dünya rekorunun sahibi durumunda.

dunyanin-en-ilginc-kadinlari

Julia Gnuse

 

Elisany da Cruz Silva (Dünyanın En Uzun Kadını)

İlgili Makale  Stephen Hawking'in Hayatından Kesitler

Brezilyalı Elisany da Cruz Silva ise yaklaşık 2 metre 10 cm (6,9 ft) boyuyla dikkat çekiyor. Cruz Silva’nın erkek arkadaşı ise yaklaşık 1,63 cm ve ikisi bir arada oldukça sevimli görünüyorlar.

 

Elisany da Cruz Silva

 

*Sandy Allen, 2,32 cm boyuyla dünyanın en uzun kadını olarak Guinness Rekorlar Kitabı’nda yer aldı. Ancak, Allen 2008 yılında öldü. Cruz Silva, bu anlamda yaşayan en uzun kadın rekorunun sahibidir.

 

 

 

Jyoti Amge (Dünyanın En Kısa Kadını)

 

İşte karşınızda dünyanın en kısa kadını, sadece 62,8 cm boyuyla Guinness Dünya Rekorları tarafından resmi olarak dünyanın en küçük kadını ilan edildi.

*Jyoti Amge’nin kısa olması,  akondroplazi adı verilen bir büyüme anormalliğinden kaynaklanıyor.

 

Jyoti Amge

 

Charity Pierce

Bu, Charity Pierce, dünyadaki en obez kadın olarak Guinnes Rekorlar Kitabı’na alındı.

Ancak, sonra zayıflamayı başardı.

 

dunyanin-en-ilginc-kadinlari

Charity Pierce

 

Rekorlar Dünyası: Dünyanın En ilginç Kadınları

 

Asha Mandela (En Uzun Saçlı Kadın)

 

Rapunzel’in sadece bir masal kahramanı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. ABD, Florida’da yaşayan Asha Mandela, gerçek hayatın Rapunzel’i. Zira Mandela’nın saçları tam 55 ft (1 metre, 62 cm). Asha Mandela, dünyanın en uzun saçlı kadını olarak, Guinness dünya rekorları kitabına girdi. Kendisine Siyah Rapunzel diyen bu sıra dışı hanım, bizim dünyanın en ilginç kadınları listemize de girmeyi başardı.

 

 

Christine Walton (En Uzun Tırnaklı Kadın)

 

Christine Walton, dünyadaki en uzun tırnaklı kadındır. Las Vegas’ta yaşayan 45 yaşındaki Walton, en uzun tırnaklar rekorunu elinde bulunduruyor. Sağ el tırnakları 292,1 cm ve sol el tırnakları 309,8 cm olan bu sıra dışı kadının toplam tırnak uzunluğu ise 601,9 cm.

 

Christine Walton

 

İlgili Makale  Dünyanın En Güzel 10 Kadını

Valeria Lukyanova (Gerçek Hayattaki Barbie)

 

Rus güzel, Barbie bebeklere inanılmaz derecede benziyor. Valeria, göğsüne operasyon yaptırdığını ancak, başka operasyon yaptırmadığını iddia ediyor. Zayıflığını ise sıkı jimnastik ve özel bir diyete borçlu olduğunu söylüyor. Valeria Lukyanova, kesinlikle dünyanın en ilginç kadınları arasında yer almayı hak ediyor.

 

Valeria Lukyanova

 

Maria Jose Cristerna (Vampir Kadın)

 

Meksikalı Maria Jose, tamamen normal görünümlü bir kadındı. Ancak bu normallikten sıkılmış olmalı ki, kendisini vampire benzetmek için çaba harcamaya başladı. Vücudunu tamamen dövmelerle kapladı. Dişlerini vampire benzemek için şekillendirdi. Kafasına titanyum dikenler yerleştirilmesi ve başka detaylar için operasyonlar geçirdi. Maria ya da namı diğer Vampir Kadın bu çabalarının sonucunda dünyadaki ilginç kadınlar arasında sayılmayı başardı.

 

Maria Jose Cristerna

 

Dünyanın en ilginç kadınları listesinde sizlere sıra dışı ve kimi zaman ürpertici özellikleriyle ön plana çıkan kadınları sunduk. Listemizde yer alan kadınlar, nerede olurlarsa olsunlar, bakışları üzerlerine çekmekte zorlanmıyorlar. Peki, onlar, dikkat çeken özelliklerinden gerçekten memnunlar mı? Ben, memnun olduklarını kesinlikle düşünmüyorum.