İngiliz Fotoğrafçının Yarattığı Muhteşem Model; Shudu

İngiliz Fotoğrafçının Yarattığı Muhteşem Model; Shudu

4 Mart 2018 0 Yazar: admin

Çektiği 3D fotoğraflarla ve siyahi modeliyle dikkat çeken Cameron James Wilson instagram’da hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip oldu.Siyahi bir modeli kullandığı çalışmaları için Wilson, “O her zaman güzel olarak gördüğüm şeyleri temsil ediyor,aynı zamanda sıklıkla göremediğim şeyleri,” diyor. İngiliz fotoğrafçının yarattığı muhteşem model; Shudu.

Popüler olmanın mutluluğunu yaşayan 28 yaşındaki fotoğrafçı kendisine yönelik eleştiriler için İse, Shudu’yu ticari bir model olarak kullanmadığını ve ırkçı olmadığını açıklamak zorunda kaldı.

 

Shudu gram son dönemde en fazla popüler olan model… Kusursuz cildi ve etkileyici bakışları sayesinde instagram fenomeni olmayı başardı.Sadece yüzü değil, vücudu da son derece güzel…O esasında gerçek bir model değil fakat oldukça ünlü…

Fotoğrafçı için kesinlikle cesaret gerektiren bir tarz…Bir heykel olduğu da düşünülebilir. Ancak Cameron James Wilson 3D çalışmalarıyla zaten şaşırtmayı amaçlıyor…Cameron James Wilson,”Shudu her zaman güzel gördüğüm şeyleri temsil ediyor, aynı zamanda sıklıkla göremediğim şeyleri temsil ediyor.”Yetenekli fotoğrafçı Shudu için, “O gerçeğe dönüşmeyi bekleyen bir hayaldir, ona bunu yapması için yardım etme planım var” şeklinde konuşuyor.

 

KAYNAK: https://goo.gl/wxgF8z

İlgili Makale  Suriyeli Ressam Liderleri Mülteci Olarak Resmetti?