Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti

Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti

14 Şubat 2018 0 Yazar: admin

Türk Halk Müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti, bir süredir tedavi gören sanatçı, vefatıyla sevenlerini üzdü.

Geçtiğimiz temmuz ayında  kanser teşhisi nedeniyle kalın bağırsak ameliyatı geçiren fakat kanserin karaciğerine sıçraması sebebiyle bir süredir tedavi gören Türk halk müziği sanatçısı Nuray Hafiftaş hayatını kaybetti.

Normalde neşeli biri insan olduğu bilinen sanatçı, “Hayatım bir anda tepe taklak oldu. Ben normalde çok pozitif bir insanım, içimde yaşattığım bir çocuk var ama bu kez başaramadım.  Aynı zamanda burada aldığım psikolojik destek ile korkularım ve endişelerimi yendim. En kısa zamanda sevenlerimin yanında olmak istiyorum.”şeklinde konuşmuştu.Hastalığı sırasında dostları ve yakınları Nuray Hafiftaş’ı, yalnız bırakmamıştı.

Ağır Bir Ameliyat Geçirdi

Sanatçı 2017 senesinde kalınbağırsak ameliyatından sonra, kanserin karaciğerine sıçradığını öğrendi.Buna yönelik tedavi gören Hafiftaş, durumu ağırlaşınca bu sabah yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Yapılan müdahalelere yanıt vermeyen Hafiftaş, henüz 54 yaşında bu dünyadan ayrıldı.

İlgili Makale  Gaz Çıkarma Kavgası Yüzünden Uçak Acil İniş Yaptı..!