Ünlü Oyuncu Cem Özer Yoğun Bakımda!

Ünlü Oyuncu Cem Özer Yoğun Bakımda!

23 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Ünlü oyuncu Cem Özer yoğun bakımda! Film çekimleri sırasında kaza geçiren Cem Özer’in ayağı iki yerinden kırılmıştı. Tedavisi İstanbul’da süren ünlü oyuncunun sağlık durumu ağırlaştı ve yoğun bakıma kaldırıldı. Cem Özer’in sağlık durumu hakkında gelen bilgiler, ünlü oyuncunun sevenlerini üzdü. Peki ünlü oyuncu Cem Özer neden yoğun bakıma kaldırıldı?

Ünlü Oyuncu Cem Özer Yoğun Bakımda!

Cem Özer, Afyonkarahisar’daki film çekimleri sırasında kaza geçirmiş ve ayağı iki yerinden kırılmıştı. 11 gün önce yaşadığı kazanın ardından tedavisi İstanbul’da süren Cem Özer’in sağlık durumu kötüleşti ve sanatçı, yoğun bakıma kaldırıldı. 59 yaşındaki sanatçıya oksijen tedavisi uygulanıyordu. Ünlü oyuncunun kızı, Cemre Özer, babasının ‘başına hava veya yağ embolisi sıçraması’ sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldığını söyledi.

Cem Özer Kimdir?

Cem Özer, bir döneme damga vuran, “Laf Lafı Açıyor” programıyla popüler oldu. 1959, İstanbul doğumlu olan sanatçı, İstanbul Hukuk Fakültesini tamamlamadan ayrıldı. Dostlar Tiyatrosu’nda çalışan oyuncu, birçok sinema filminde de rol aldı. 1993 tarihli, Berlin in Berlin filmi, oyuncunun, şöhretini daha da arttırdı. Sonraki yıllarda, Neredesin Firuze ve Ademin Trenleri adlı filmlerde rol aldı.

Özellikle 1991 senesinde Star televizyonunda başladığı, Laf Lafı Açıyor programında, polemikçi tavrı ve sivri diliyle dikkat çekti. Cem Özer, bu tarzı ile zaman zaman medyada konu oldu.
Dört kez evlenen ünlü oyuncunun, iki çocuğu var.

İlgili Makale  Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti