Aykut Kocaman, “Kan Görmedim!”

Aykut Kocaman, “Kan Görmedim!”

22 Nisan 2018 0 Yazar: admin

Aykut Kocaman, “kan görmedim” dedi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe, Beşiktaş kupa rövanş maçında, 60. dakikada sahaya atılan yabancı cisimlerden biri Şenol Güneş’in başına isabet etmiş, bunun üzerine maç tatil edilmişti. Kocaman, şiddete karşı olduğunu söyledikten sonra ekledi: “Kafayı yaran çakmak yok, Şenol Güneş’in başında da kanama yoktu!” dedi. Hürriyet gazetesine konuşan Aykut Kocaman sert açıklamalar da bulundu.

 

Aykut Kocaman, “Kan Görmedim!”

Aykut Kocaman, olay anını şöyle aktardı: Güneş’in yere düştüğü an yanına koştum.Görevliye sordum, bir şey yok yanıtını aldım. Tolga Zengin’le konuşurken Şenol Güneş’in gittiğini görmedim.

 Şenol Güneş’in kafasında bir açık kanama, bu anlamda müdahaleyi gerektirecek bir durum görmedim.  Görüntülere bakın. Bende de var. Size göndereyim. Hoca yere düştükten sonra kulübede oturuyor. Yanında da kulüp doktoru var. O anda bir kanama veya yarılma olsa müdahale orada yapılmaz mı? Şenol Güneş’in kafasına 5 dikiş atıldı. Bütün her şey bu cümle üzerinden başlıyor. Lanetliyorum, sahaya ya da birine bir şey atılmasını. Kınıyorum. Ama o dikişin abartılmasını da kınıyorum. Doktor ya da Şenol Güneş bu konuda bir açıklama yapmalı “dedi.

aykut-kocaman-kan-gormedim

 

“Fenerbahçe Vahşeti Şeklinde Algı Oluşturuluyor”

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, “Fenerbahçe Vahşeti” şeklinde bir algı oluşturmak istendiğini savunarak,

Statlardaki vahşeti lanetliyorum. Ama olayların saptırılmasını da lanetliyorum.Çok hırpalanıyoruz. Ben Şenol Güneş’in başında o kanı görseydim, lanet olsun maça da futbola da derdim. Meselenin özü sadece Fenerbahçe vahşeti denilerek saptırılamaz. Her şeyin yerli yerine oturtulması lazım.

Aykut Kocaman, Şenol Güneş’in başında kan yoktu diyor. Sahi dikiş atılmayı gerektiren bir durumda kanama olmaz mı? Yok eğer kanama riski yoksa neden dikiş atılır? Bunlar benim kıt aklımla cevap bulabileceğim sorular değil, mutlaka bilenlere sorulacaktır! Hala sorulmadıysa tabii…

İlgili Makale  Galatasaray İki Şampiyon Çıkardı