Basketbolcu Mehmet Şanlı Hastanede Tedavi Altına Alındı

Basketbolcu Mehmet Şanlı hastanede tedavi altına alındı. Geçtiğimiz günlerde haber konusu olan 23 yaşındaki basketbolcu için Basketbol Federasyonu harekete geçti. Mehmet Şanlı yaşadığı Atatürk Havalimanı’ndan alınarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.

Mehmet Şanlı hastanede Tedavi Altına Alındı

Basketbol hayatının başlarında Fenerbahçe ve Beşiktaş formalarını giyen geleceğin yıldız isimleri arasında gösterilen basketbolcu bir süredir psikolojik sorunlarla uğraşıyordu. 23 yaşındaki Mehmet Şanlı geçtiğimiz sezon Nilüfer Belediyespor kadrosunda yer aldıktan sonra İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşamaya başladı. Çocuk yaşta annesini kaybeden, masörlerinin aile içi şiddet hikayesi olduğunu söylediği Mehmet Şanlı adeta kaçmak istiyordu! Tüm çocukluğundan ve kötü hatıralarından! Bunun için bulduğu formül ise ABD’de basketbol oynamaktı. Öyle ki genç basketbolcu hatıralarından, kendisinden ve çocukluğundan kaçma konusunu bir takıntı haline getirmişti. Türkiye Basketbol Federasyonu daha önce Mehmet Şanlı’nın babasıyla temas kurmuş ancak babasından, “onunla ilgilenmiyorum” cevabını almıştı. Medyada Mehmet Şanlı haberleri çıkınca Türkiye Basketbol Federasyonu yeniden harekete geçti.

 

Atatürk Havalimanı personeli tarafından tanınan ve mümkün olduğunca idare edilen 2,04 boyundaki -eski- basketbolcu Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

 

İlgili Makale  Galatasaray Bir Haftalık Nefes Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.