Şenol Güneş Zehir Zemberek!

Şenol Güneş Zehir Zemberek!

23 Nisan 2018 0 Yazar: admin

Şenol Güneş zehir zemberek açıklamalarla hafta içi olayları yorumladı. Beşiktaş’ın sahasında 3-1 kazandığı Malatyaspor maçı ardından yayıncı kuruluşa röportaj veren Şenol Güneş, bir süre sonra hafta içi olaylara dönerek o konuda konuşmaya başladı. Sesinin kısık olduğunu belirterek söze giren deneyimli teknik adam, “Ben okuma yazma bilmeyen bir ailenin çocuğu olarak buralara geldim, yoktan var oldum, yine oralara dönersem gocunmam. Ama buralarda var olduğunu sananlar, bu memleketin sırtından geçinenler biraz daha dikkatli olsun”.

Şenol Güneş Zehir Zemberek!

Şenol Güneş her zamanki tavrından uzak, biraz sinirli ama çokça kırgın tavırla konuşmaya devam etti:

“Bizim konuşmamamız salaklığımızdan değil. Ben 50 senedir futbolun içindeyim. Cumhurbaşkanı geçmiş olsun diye aradı beni. Kendi işleriniz daha yoğun bu işleri biz kurtarmaya çalışalım dedim.  Bir araya gelinecekse Aziz bey, Fikret bey, kulüpler adına, ben ise futbolsever olarak gelirim. Hep beraber konuşalım televizyonda yayınlasın.” dedi.

senol-gunes-zehir-zemberek

Şenol Güneş’in dikkat çeken açıklamalarını şöyle sürdürdü,

Arkadan konuşmak hastaneden bilgi almak doğru değil, beni aramalısın.

Bu kadar kötü bir zeminde maç alsanız ne olur almasanız ne olur?

Mühim olan ölüm olmadan bu olayların üzerine gitmektir. Trabzon’da da gördüm bu olayların benzerini, tribüne gitmiştim, durdurmaya.

Hürriyet gazetesinden beni aradı(lar) ama söylediklerimi tam yansıtmıyorlar. “onlara hakkımı helal etmiyorum “dedi.

Sen Beşiktaşlısın, yok Trabzonlusun,eğer  komplo varsa bu söylemdir.

Ya sen benim derdimi bilmiyorsun ki, bir şeyler konuşuyorsun, beni yaralayan bu.

“Ben Yoktan Var Oldum”

Şenol Hoca,kimseye yalakalık yapamadığının altını çizerken hedef aldığı kişiler ise anlaşılamadı! “Benim yaşımla ilgili konuşanlar var. Allah onlara benim yaşımı göstersin. Ben bu yaşıma kadar namusumla geldim. Ben okuma yazma bilmeyen bir ailenin çocuğu olarak buralara geldim, yoktan var oldum, yine oralara dönersem gocunmam. Ama buralarda var olduğunu sananlar, bu memleketin sırtından geçinenler biraz daha dikkatli olsun. Ben ne Cumhurbaşkanını iş için aradım, ne çocuğuma iş için aradım.”

“Ben, Fatih Terim ve Mustafa Denizli Beraber Konuşalım”

“Fatih Terim, Mustafa Denizli, Aykut Kocaman bunların hepsi değerli yan yana konuşalım, ben hepsiyle konuşurum.”

Zaman zaman sinirli hareketlerim var. Memleket elden giderken bunu ben mi yarattım? Bu kadar kavgayı ben mi yarattım? Sahada olayı ben mi yarattım? Sahada namusumuzla top oynuyoruz. Ondan sonra olayı provoke ediyorsun diyorlar: ne ettik la!

“2024 için Pepe’ye, Quresma’ya gel çekim yapalım diyorlar. Ama Kadıköy’de taş atılıyor! Bu maçta berabere kalabilirdik, ne yaptık yani saha mı girdik? Bu maçta hakem haksızlığı varsa bize var. Beşiktaş kollanıyor diyorlar, hem en iyi takım, hem kollanıyor buna rağmen geride! Yapmayın…”

İlgili Makale  Beşiktaş Avrupa'ya Veda Etti

Bu arada Beşiktaş, Negredo, Talisca ve Quresma’nın golleriyle Malatyaspor’u 3-1 yenerek puanını 62’ye çıkarmayı başardı. Önümüzdeki hafta lider Galatasaray ile deplasmanda oynayacak Beşiktaş, kazanırsa Galatasaray’ın 2 puan önüne geçecek.