Hıncal Uluç Klişe Yorumlar Karşısında Çıldırdı

Usta spor yazarı Hıncal Uluç, 25. hafta sonunda yapılan klişe yorumlar karşısında adeta çıldırdı.

Hıncal Uluç Klişe Yorumlar Karşısında Çıldırdı

İlk olarak Konyaspor, Rodrigues-Gomis bağlantısını kesti, ifadesine karşı çıktı. Uluç, Konyaspor ligin sonlarında yer alan takım, madem onlar Rodrigues-Gomis bağlantısını kesebiliyorsa diğerleri de yapabilir! O halde neden yapamadılar? Galatasaray neden lider? Bu soruların ardından cevabı da kendisi verdi. Galatasaray’da Rodrigues-Gomis bağlantısından başka bağlantı mı var? zaten orayı kesmek yeterli oluyor şeklinde konuştu. Hıncal Uluç, “Galatasaray bu hafta hiçbir şey oynamadı. Sağ kanadı yok, yengeç gibi soldan oynuyor, ortadan top çıkaramadı ve sadece soldan gitmeye çalışınca önlem almak marifet değil” dedi.Fenerbahçe deplasmanında Galatasaray için Terim’in tercihlerinin belirleyici olacağını söyleyen Uluç, Konyaspor maçındaki futbol Galatasaray açısından felaket olur şeklinde konuştu.

Belhanda hakkında konuşmayı reddeden usta spor yorumcusu, “Belhanda futbolcu değil” diyerek konuyu değiştirdi ve Feghouli hakkında şu ifadeleri kullandı, ” Feghouli kanat adamı değil, Galatasaray’da kanat adamı var, oyun kurucu yok, Feghouli orada oynamalı” şeklinde konuştu.Hıncal Uluç, ” Feghouli kanat adamı değil, Galatasaray’da kanat adamı var, oyun kurucu yok, Feghouli orada oynamalı” şeklinde konuştu.Selçuk İnan için kendi ekseninde dönmeden pas vermiyor. Bir zamanlar Tugay gibi Galatasaray’ın el freni, Tugay İngiltere’ye gitti, futbol öğrendi.Selçuk için de belki öyle bir şey gerekli.” Bunları söyledikten sonra Selçuk, Donk ve Maicon’un hakkını teslim etti!

Hıncal Uluç, geride topu ayağına alan oyuncuların, ilerideki arkadaşlarının kendilerini göstermemesi sonucunda yan pas yapmaya mecbur kaldıklarını söyledi.

Fatih Terim Kuyudan Çıkarmadı!

Konyaspor maçında yaptığı değişiklikler için Fatih Terim Galatasaray’ı kuyudan çıkardı, yorumlarına itiraz eden Uluç, “Sormak lazım, Galatasaray’ı kuyuya kim attı, bu kadar tabela bağlı yorum olmaz.” diyerek hem Terim’i, hem de meslektaşlarını eleştirdi.

İlgili Makale  Galatasaray İki Şampiyon Çıkardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir